Connect with us

Çilek’ten düzen severlere sürgülü dolaplar

Dekorasyon

Çilek’ten düzen severlere sürgülü dolaplar


Çilek, inovatif tasarımlarıyla yaşam alanlarındaki dağınıklığı minimize etmeye devam ediyor. Çilek tasarımcıları tarafından alışverişi seven gençler düşünülerek tasarlanan dolaplar, sürgülü oluşlarıyla büyük kullanım kolaylığı sağlıyor. Ayrıca tüm dağınıklığı içine hapsedecek kadar geniş olan dolaplar, bu yönüyle de ebeveynlerin büyük beğenisini kazanıyor.

Tasarımlarıyla yaşam alanlarını şıklık ve düzenle buluşturan Çilek, son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği sürgülü dolaplarıyla gençlerin işini kolaylaştırmaya devam ediyor.

Özellikle tasarladığı dolaplarla yaşam alanlarını daha ferah bir görünüme kavuşturan Çilek, son tasarımlarından dolaplarla dağınıklığı minimize ederek hayatı kolaylaştırıyor. İçerdiği bol rafla tüm kıyafet ve aksesuarlarınızı içine sığdırabileceğiniz dolaplar, sürgüleriyle büyük kullanım rahatlığı sağlıyor. Tak çıkar askı sistemiyle kombin yaparken oluşacak karmaşayı minimize eden dolaplar, havalandırma delikleri sayesinde eşyalarınızı nem ve koku gibi etkenlerden koruyor. Özel olarak iki bölmeli tasarlanan çekmeceler, aksesuarlarınızı muhafaza edeceğiniz seçeneklerden birini oluşturuyor.

Siyah, beyaz ve bej rengindeki bu sürgülü dolaplara sahip olup; dağınıklıktan arınmak isteyen herkesi Çilek, mağazalarına bekliyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Dekorasyon

To Top