Connect with us

Sheryy Style

CHAKRA İLE DOĞAYA DÖNÜŞ

Dekorasyon

CHAKRA İLE DOĞAYA DÖNÜŞDokunmanın büyüsünü hissettiren ve yüzde 100 doğal ürünleriyle romantik çizgisini vurgulayan Chakra, Simple Life, Sofistike ve Artizan isimli 3 farklı koleksiyonuyla yatak odalarını donatıyor. Koleksiyonda romantik detaylar, pastoral renkler ile buluşurken,günün trendlerini yansıtmayı da ihmal etmiyor.

Yaşama yer açan tasarımı, sıra dışı yalınlığı ve her ayrıntısındaki kusursuzluk arayışı ile Chakra, yatak odalarının her alanı için tasarlanan yüzde 100 doğal ürünleriyle masalsı bir dünya sunuyor.

Tüm yaşam alanlarına uygun ürünleriyle herkesin beğenisine hitap eden Chakra, SofistikeSimple Life ve Artizan olmak üzere 3 farklı koleksiyonuyla malzemeden kumaşa, renkten tasarıma, insanlara yaşam alanlarında dilediği kombinasyona sahip olma özgürlüğü sağlıyor.

Duygusal soft renklerle tasarlanan Sofistike koleksiyonu Chakra dünyasını yansıtırken; uyum ve denge Simple Life koleksiyonu ile anlatılıyor. Mevsime göre renk ve temaların vurgusuyla farklılık gösteren Artizan koleksiyonu ise, dekorasyon tutkunlarını etkisi altına alıyor.

Continue Reading


Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Dekorasyon

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top