Connect with us

Butigo’da Bayram Modası

Moda

Butigo’da Bayram Modası


Dünya trendlerini cazip fiyat avantajlarıyla kadınların beğenisine sunan Butigo, ayakkabı ve çanta modelleri ile bayram kombinlerinizin yıldızı olacak.

 

Birbirinden tarz ayakkabı modelleri, Butigo ile bayramda şıklığından ödün vermek istemeyenlerin kurtarıcısı oluyor. Butigo’nun sneaker’dan platform topuğa, sandaletten babete uzanan geniş ayakkabı koleksiyonu ile bu bayram dikkatleri üzerinize çekmeye hazır olun.

 

Çiçek, fiyonk ve inci detaylarla öne çıkan koleksiyonda, metalik ışıltılara krem, pudra ve tarçın tonlarının eşlik ettiği modeller, bayram kombinlerinizi en şık şekilde tamamlıyor. Uçuş uçuş bluzlarınıza, floral desenli elbiselerinize ve renkli havuç pantolonlarınıza çok yakışacak Butigo modelleri ile bayramda tüm gözler üzerinizde olacak.

 

Günün her anı için birbirinden şık alternatifler sunan Butigo, tasarımlarında kadınların farklı tarz ve kombinlerle kullanabileceği ayakkabı çeşitliliğini ön planda tutuyor. Zımba detayların, bağcık oyunlarının, gold ve bronz ışıltıların hâkimiyetindeki onlarca modelin yanı sıra nakış işlemeli ve 3 boyutlu aksesuarların yer aldığı modeller, bayram şıklığınızı farklı detaylarla tamamlıyor.

 

Butigo koleksiyonunda yer alan en şık ayakkabı modellerini görebilmek, bayramda kendinizi ve sevdiklerinizi şımartmak için FLO mağazalarına uğrayabilir, www.flo.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Moda

To Top