Connect with us

Sheryy Style

Bu yıl gözlerde metalik, dudaklarda koyu renkler hakim

Genel

Bu yıl gözlerde metalik, dudaklarda koyu renkler hakimBu yıl renklerin verdiği enerjiyle başlıyor ve tüm seneye bir gökkuşağı gibi yayılıyor.
2018 makyajında gözlere metalik farlar damgasını vururken, bu yılın rengi kırmızı ruj tercihinde vazgeçilmez olmaya devam edecek.

AVON Makyaj Artisti Melis İlkkılıç, güçlü ve güzel kadın olmaya giden yolda yeni yılın eğilimlerini yakından takip etmek isteyenler için 2018’i sarıp sarmalayacak makyaj trendlerini paylaştı.

Geçen yıl gözleri ele geçiren ışıltı bu yıl, mat farları tamamen rafa kaldırıyor ve farlarda metalik hakimiyeti tüm seneye damgasını vuruyor. Gözlerde kontrast ve canlı renklerin birbiriyle kullanımı, keskin çizgiler ve gökkuşağı stili dikkat çekiyor.

Kendi kalınlığındaki doğal kaşlar, vahşi ama fırçayla şekillendirilmiş bir görünüme kavuşuyor. Böylece gözlere kendiliğinden daha derin bir ifade katarak odak noktası haline getiriyor.

Bu yılın rengi kırmızı dudakları tüm tonlarıyla kasıp kavurmaya devam ederken, güçlü ve sert bir ifade katan mor, bordo gibi koyu renk rujlar da kadınların gözdesi olacak. Yanaklara vuran şeftali, etkisini dudaklarda da gösterirken, her daim doğallığı sevenlerin tercihi olmayı sürdürüyor.

Avon Stüdyo videoları Youtube kanalında yayında

Melis İlkkılıç sezon trendlerini ve makyaj tüyolarını ayrıca Avon Türkiye Youtube kanalına özel olarak Avon Stüdyo’da çekilen videolarla paylaşıyor. Her videoda farklı bir konuğu ağırlayan İlkkılıç’ın makyaj koltuğuna oturan ilk isim yılbaşı makyajı konsepti ile Burcu Esmersoy, ikinci konuk ise ‘Hiç Vaktim Yok’ makyajı ile Aslı Özdel oldu.

Avon Stüdyo kapsamında yakından tanıdığımız birçok ünlü yüzün konuk olacağı videolarda mevsim trendlerinin yanı sıra günün farklı saatlerine ve farklı ortamlara uygun makyaj tarzları da tanıtılacak. İlkkılıç’ın adım adım, ipuçları vererek anlattığı makyaj video serisi ünlü isimler ve sevilen blogger’larla Avon Stüdyo’da yıl boyunca devam edecek.

Sezonun trendlerine uyum sağlayacak bir makyaja imza atmayı sağlayan AVON ürünleri şöyle:

  • Gün boyunca kalıcılığını koruyan suya dayanıklı Avon True Colour Glimmerstick Açılıp Kapanabilen Göz Kalemi – 11,95 TL.
  • Etkileyici bir görünüm için iki ton bir arada Avon True 2’li Göz Farı – 14,95 TL
  • Cilde ışıltı ve bronz bir görünüm kazandıran Avon True Glow Bronzlaştırıcı İnciler 22 gr. – 19,95 TL
  • Kadifemsi pürüzsüzlük hissiyle topaklanmayan Avon True Perfectly Mat Ruj – 33,00 TL
  • Şeftali tonuyla doğal bir görünüm veren Avon True Allık – 38,00 TL
  • Kaşları hacimlendiren dokunuşuyla Kaş ve kirpik fırçası – 13 TL

AVON ürünleriyle ilgili detaylı bilgi edinmek ve satın almak için www.AVON.com.tr adresini ziyaret etmek, AVON Satış Temsilcileri ile iletişim kurmak yeterli.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Genel

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top