Bu kutuda annenize bir demet mutluluk var!

“Hayat Gül’ünce Güzel” sloganıyla online çiçek gönderimine farklı bir soluk getiren Güldemet, Anneler Günü’nde annesinin yüzünü güldürmek isteyenlerin adresi. Her zevke uygun özel kadife, deri ve ahşap sandıklarla istenilen...

“Hayat Gül’ünce Güzel” sloganıyla online çiçek gönderimine farklı bir soluk getiren Güldemet, Anneler Günü’nde annesinin yüzünü güldürmek isteyenlerin adresi. Her zevke uygun özel kadife, deri ve ahşap sandıklarla istenilen renkte gülleri kombinleyen Güldemet, annenize göndereceğiniz hediyelere değerli bir form kazandırıyor.

Anneler Günü hediyesinde şıklık ve özen arayanlar için çiçek göndermenin tek adresi Güldemet! Annesine “Bir Kutu Mutluluk” hediye etmek isteyenler Güldemet’te buluşuyor. Yurt dışından tedarik edilen birinci sınıf Ekvator gülleri ile hazırlanan konseptler Anneler Günü için alternatif arayan kişilerin kurtarıcısı Güldemet oluyor.

Anneler Günü’nde annesine çiçek hediye etmek isteyen kişiler Güldemet ile klasik çiçek sunumunun dışına çıkıyor. Kadife, deri ve ahşap seçenekleri bulunan sandıklar en marifetli eller tarafından özel olarak üretiliyor.

En güzel güller anneniz için
Güldemet’ten gül siparişi vererek annesinin yüzünde içten bir gülümseme yaratmak isteyenler, gül sandıklarının yanına birbirinden şık ve kaliteli hediyeler ekleyebiliyor. Güldemet’in özel sandıklarına ek olarak tasarım mıknatıs kapaklı kutu seçeneği de bulunuyor. Kutunun içerisine maksimum üç gül ile birlikte 20 adet fıstıklı çikolata da ekleyebilirsiniz. Güllerle annenizin gözlerini kamaştırırken, çikolata ile de ona tatlı bir gülümseme hediye edebilirsiniz.

En taze güller ve yüksek kalitede hediyeler, anneniz için Güldemet tarafından özenle hazırlanıyor, size ise sadece zevkinize uygun sandığı ve güllerin rengini seçmek kalıyor!  Özel ekibi ile teslimat gerçekleştiren Güldemet’te, tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo fırsatı da var.

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;

www.guldemet.com.tr

 

 

Kategoriler
Genel

Dikkat Çeken Haberler