Connect with us

Sheryy Style

Brandworks İletişim, Kocaman Balıkçılık’ın stratejik iletişim ortağı oldu

Genel

Brandworks İletişim, Kocaman Balıkçılık’ın stratejik iletişim ortağı oldu“Bizi rakiplerimizden ayıran en büyük farkımız her zaman en taze deniz ürünlerini seçmemiz” diyerek sektördeki farkını vurgulayan Kocaman Balıkçılık, iletişim çalışmaları konusunda Brandworks İletişim’i tercih etti.

Türk menşeili taze deniz ürünlerini dünyanın dört bir yanına ihraç ederek sektördeki farkını ortaya koyan Kocaman Balıkçılık, Kurumsal iletişim danışmanlığı, etkinlik yönetimi ve medya İlişkileri alanlarında hizmet almak üzere Brandworks İletişim Danışmanlığı ile anlaştı.

Bandırma’da kurulup önce tüm Türkiye’ye sonra dünyanın dört bir yanına deniz ürünleri dağıtımı yapan Kocaman Balıkçılık, sektöründeki önemli markalardan biri. Türk denizlerindeki çeşitliliği tüm dünyayla paylaşan Kocaman Balıkçılık,   uzun süre tazeliğini koruyan salamura ve donmuş ürünleriyle dünya pazarında da önem arz ediyor.

Brandworks İletişim ise ulusal ve uluslararası şirketlerin yer aldığı geniş ve itibarlı müşteri portföyüne, kurumsal ve pazarlama iletişimi alanında stratejik danışmanlık hizmeti sunuyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Genel

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top