Bond No.9 en yenileriyle Harvey Nichols ve Brandroom’da!


“Liberty adasına hoş geldiniz!” diyen “LIBERTY ISLAND” ve dünyanın ilk alışveriş kokusu “MADISON AVENUE”… Bond No.9 en yeni iki kokusuyla Harvey Nichols ve Brandroom mağazalarında sizleri bekliyor.

MADISON AVENUE

Bond No.9 dünyanın ilk alışveriş kokusunu sizin için yarattı!.İsmi New York’un en ünlü alışveriş caddesi olan Madison Avenue.

Bond No.9 olarak biz sadece parfümör değiliz, aynı zamanda yeniliklerden yanayız. Dünyanın ilk şehir temasına sahip parfüm markasıyız, şehirden, caddelerden ilham alarak birçok koku yarattık. İlk defa ülkenin huzuru ve mutluluğu için kokuyu biz yarattık; barışı tüm ülkelere taşımak istedik.(en sevdiğimiz; en çok satanlardan Scent Of Peace). Ayrıca ilk banka caddesini yarattık(Wallstreet). Şimdi 2016 yılında yeni bir kokuya ihtiyacımız vardı ve bu sefer ilk alışveriş temalı kokumuzu yarattık. Kim alışverişi sevmez ki? Bu koku tam bir alışveriş afrodizyağı. Enfes bir alışveriş deneyimine hazır olun!

Madison Avenue 57. Ve 96.caddelerde en seçkin butikleri, mücevhercileri ve tasarım butiklerini görebilirsiniz.

Aslında Bond No.9 olarak Madison Avenue ile benzer isimde bir kokumuz var. Gardenya ve yasemin notalarından oluşan Madison Soiree; akşamüstleri dışarı çıkarken kullanmak isteyeceğiniz bir koku. Yeni kokumuz Madison Avenue ise; kesinlikle günlük kullanılabilecek taze ve zarif bir koku.Kalkın;hazırlanın ve Madison Avenue sıkın.Ve alışveriş çılgınlığı başlasın! Nirvana’ya ulaşmaya hazır olun.

Kokunun içeriğinde geldiğimizde taze chypre; odunsu ve yosunsu içeriklerle birleşiyor. Ana notalarda bergamot, elma ve portakal yer alırken yaban mersini enerjinizi yukarıya taşıyor. Orta notalarda, gül, yasemin ve manolya yumuşak kadifemsi bir etki yaratıyor. Alt notalarda ise; paçuli, cevizli şekerleme tatlı yeme hissinizi uyandırıyor.

Bu son moda kokunun şişesi de son derece etkileyici. Baharı andırdığı için pembe renkte. Lila-pembe tonlarında,alışveriş caddelerindeki butikleri andıran kıyafet şeklinde, kurdelalı bir şişeye sahip.

Fiyatı: 100ml Edp – 1235 TL

LIBERTY ISLAND

Liberty adasına hoş geldiniz! 2016 yazında dünyanın en ünlü adası; özgürlüğün sembolü bir ada.

Bond No.9 olarak taze ve cıvıl cıvıl bir sahil kokularına zaten sahibiz. Coney Island ilk sahil kokumuzdu. Sonrasında Fire Island, Montaux, Hamptons ve Shelter Island sıralamada yerini aldı. Ancak 2016 yazında, farklı bir konseptle daha farklı bir adaya rotamızı çeviriyoruz. Kurtuluş günümüzde, sizlere dünyanın en ünlü adası,yılda 4 milyon ziyaretçi tarafından ziyaret edilen bir ada. Ada 59.560m2’den oluşuyor.

Bu ada her zaman misafirperver ve çok seviliyor. Örneğin Amerikan yerli kabileleri; özel günlerinde burayı balıkçılık ve avlanma için kullanıyor. Bazı sömürgeciler ise istiridye toplamacılığı yapmıştır. 19.yy başlarında ise stratejik konumundan ötürü, aynı Güney Manhattan’da olduğu gibi;savunma için ideal bir ada olarak görülmüş;büyük granitler inşa edilmiştir.

1865’lere geldiğimizde, demokrasi ve dostluğun simgesi olarak, bağımsızlıklarının yıldönümünde Fransızlar Amerika’ya bu heykeli vermişlerdir. Genç heykeltıraş Frédéric-Auguste heykelin yapımında önemli rol oynamıştır. New York’u ziyarete gelip bu mükemmel adayı gördüğünde, adanın konumunun da önemini fark etmiştir. New York limanından Atlantik okyanusuna geçişler buradan yapılmaktadır.

Liberty Island koku olarak, eğlenceli, meyvemsi-çiçeksi tam bir yaz kokusu. Adanın demokratik ve özgürlükçü yapısı kokuya da ilham kaynağı olmuştur.Bu yüzden koku unisex olarak yaratılmıştır. Başlangıç notalarında bergamot, mandalina ve frenk üzümü kokuya renk katıyor. Orta notalarda portakal çiçeği, yasemin yazın geldiğini müjdeliyor. Misk, marshmallow ve şeker ise alt notalarda kokuyu taçlandırıyor.

Şişesine geldiğimizde şişe yarı transparan mavi yıldızlarla donatılmış bir şişe tasarımı.

Fiyatı: 100 ml Edp – 1150 TL

 

Previous Çevre dostu Little Sun
Next Herbert Mehler’in Görkemli Heykelleri Unıq İstanbul’da!