Connect with us

Birevim ile Ramazan boyunca her gün bir kişiye hemen teslim ev

Genel

Birevim ile Ramazan boyunca her gün bir kişiye hemen teslim ev


Toplumun her kesiminde yaşayan insanların ev alması için projeler geliştiren Birevim, sunduğu ödeme seçenekleri ve küçük taksit imkanlarıyla ailelerin ev sahibi olmasını kolaylaştırıyor. Ramazan’ın bereketini kampanyasına yansıtan Birevim, Ramazan ayı boyunca her gün bir kişiyi hemen teslim faizsiz ve farksız ev sahibi yapmak için çalışıyor.

Faizsiz ev sahibi olmak isteyen kişileri aynı platformda bir araya getirerek ortak tasarruf imkânı sağlayan Birevim, müşterileri için sunduğu kampanyalarla da adından söz ettiriyor. Bu kapsamda, Ramazan ayına özel kampanyalar geliştiren Birevim; Ramazan ayı boyunca kayıt yaptıran müşterileri için özel bir çekiliş düzenleyerek herkesin ev sahibi olmasının kapılarını aralıyor. Her gün yeni kayıt yaptıranlar arasından yapılan kura ile bir kişi kısa sürede ev sahibi oluyor.

Yeni yaşam alanızın nerede olacağına kendiniz karar verin
Hayata geçirdiği kampanyalarla toplumun her kesiminde yaşayan insanların ev alması için çalıştığını bir kez daha gözler önüne seren Birevim, ev almak isteyip peşinat sıkıntısı yaşayanların karşısına, sunduğu alternatif ödeme seçenekleriyle çıkıyor. Ramazan’ın bereketini kampanyasına yansıtan Birevim, geliştirdiği Ramazan Kampanyası ile müşterilerinin ‘o’ ay içinde çok daha erken teslimat avantajı sunuyor.

Continue Reading

Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Genel

Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top