Connect with us

Bayramda sportif şıklığı Kinetix ile yakalayın!

Moda

Bayramda sportif şıklığı Kinetix ile yakalayın!


Türkiye’nin en sevilen spor ayakkabı markalarından Kinetix; rahat, tarz ve sportif modellerle bayram renkli ve enerjik bir şekilde karşılıyor. Kinetix koleksiyonunda yer alan modeller, sezon trendlerini yakından takip edenlerin adımlarına ses getiriyor!

 

Kinetix, trendleri takip eden modelleriyle gün boyu ihtiyaç duyabileceğiniz enerji ve rahatlığı bir arada sunuyor. Günün her anında olduğu gibi bayramda da bu enerjiyi yakalamak isteyenler, aradıklarını Kinetix koleksiyonunda buluyor.

 

Son yılların vazgeçilmez trendi haline gelen beyaz sneaker’lar bayram kombinlerini en güzel şekilde tamamlarken, hediye arayışı içerisinde olanlar için de bir seçenek oluyor. Kadın-erkek-çocuk koleksiyonunda yer alan beyaz sneaker modelleri kalın taban yapısı, nefes alan örgü dokusu sayesinde konforu en üst düzeye çıkarıyor. Bordo, metalik gri, mavi, pembe ve haki renklerin öne çıktığı modeller, tüm koleksiyonda sportif şıklığı bir arada yakalıyor. Sezonun favori ürünleri arasında olan kalın tabanlı sneaker modelleri, tarz sahibi kadınların dikkatini çekiyor. Erkek koleksiyonunda bulunan jel tabanlı sneaker’lar ise sağladıkları ekstra rahatlık sayesinde uzun bayram günlerine konforla eşlik ediyor.

 

Sezon trendlerini sportif detaylarla birlikte sunan Kinetix, çocuk koleksiyonunda öne çıkardığı cırt cırtlı ve giyim kolaylığı sağlayan bağcıksız ayakkabı modelleriyle çocukların adımlarına enerji katıyor.

 

 

Kinetix’in 2018 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu görebilmek ve incelemek için tüm FLO mağazalarında, www.flo.com.tr web sitesinde ve seçkin satış noktalarında bulabilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Moda

To Top