Connect with us

Sheryy Style

Başkent Moda Festivali’ne Sayılı Günler Kaldı

Genel

Başkent Moda Festivali’ne Sayılı Günler KaldıModa dünyasında her geçen gün ağırlığını koyan muhafazakâr giyim tasarımcıları Ankara’da yapılacak olan festivalle ziyaretçilere son moda ürünlerini tanıtmaya hazırlanıyor. Türkan Eraslankılıç Koordinatörlüğünde bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan Başkent Moda Festivali’nde Haute couture markalarından Fransız model dantelli ürünlere, ev eşyalarından sanat ürünlerine pek çok tasarım seçenekleriyle 70’ e yakın marka 26-27-28 Ocak tarihleri arasında ürünlerini Meyra Palace Hotel’de görücüye çıkaracak.

Ücretsiz ulaşım imkânının sağlanacağı festivalde çocuklar için ayrılmış oyun alanları sayesinde festivale katılanlar trendleri keşfetmeye bolca vakit bulacaklar. Muhafazakâr giyimin yanında müzelerde koleksiyon ürünü olarak yer alan quiling sanatı tasarımları, başta Osmanlı padişahları olmak üzere birçok sanat ürünü festivale özel sergilenecek. Son zamanlarda ilgiyi üzerine çeken beton takılar da festivalde yer alanlar arasında…

Yediden yetmişe, herkese ve her statüdeki insana hitap eden festivalde ziyaretçilere özel indirimler yapılacak. Ankara Mutlu Yuva ve Yaşam Derneğinin katılımıyla, yetim ve korunmaya muhtaç çocuklara da destek olacak festival 28 Ocak Pazar akşamına kadar sürecek.

Continue Reading


Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Genel

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top