Banyo kültürüne yeni bir soluk


Günümüzde farklı bir stil yaratmak isteyen ev sahipleri, artık banyosunun tarzına evinin diğer bölümleri kadar önem veriyor, daha fonksiyonel olarak dekore ettiriyor. Bu doğrultuda banyoda kullanılan karolar da sürekli gelişim gösteriyor. Yurtbay Seramik kullanıcıların beklentilerini dikkate alıyor; banyosunun seramiğini yenilemek, şık, samimi ve stil sahibi bir banyoya sahip olmak isteyenlere özel yeni seriler geliştiriyor. Banyoları her daim Yurtbay yenilikleri karşılıyor.

DİRİL

Sakin ve rahat bir atmosfer… Yurtbay Seramik, günümüzün estetik yorumuyla hayata geçirdiği Diril Serisi ile banyolara klasik, lüks ve ışıltılı bir görünüm kazandırıyor. Modern klasikliği genç ve dinamik bir yaklaşıma dönüştüren Diril’le döşenmiş bir banyo ile sadeliğin hafifliğini yaşayın. Bej rengindeki seri duvarda 30 x 60 cm., zeminde 45 x 45 cm. olarak satışa sunuluyor.

ROYAL MARBLE:

Bembeyaz zemin üzerinde yer alan gri damarlı yapısıyla mermere yeniden hayat veren, sadeliğin ihtişamını tüm doğallığıyla sunan, yer ve duvar kullanımına uygun Royal Marble Serisi. Seri, 45×90 cm. ebadındaki parlak yüzeyli duvar karoları, 60×60 cm. yer karolarıyla bir arada kullanılabiliyor.

SERENA:

Klasik bir tasarıma ustalıkla işlenen zarif motifler sunan Serana Serisi. 25×65 cm. boyutlarındaki rektifiyeli duvar karoları ve 45 x 45 cm. ebatındaki yer karoları ile satışa sunuluyor. Serana, adeta geçmişi bugünün banyolarına taşıyor.

Previous Victoria's Secret Easy koleksiyonu
Next Hangimiz Sevmedik Dizisi