Connect with us

Sheryy Style

Atlantik Halı’dan ZeroSense

Dekorasyon

Atlantik Halı’dan ZeroSenseAtlantik Halı’nın benzersiz incelikteki yüzde 100 pamuk ipi ve mikropolyester kullanarak tasarladığı yeni halısı ZeroSense, yaşam alanlarında sıradanlığa meydan okumanızı sağlıyor. Kadifemsi yapısıyla kullanıcısının beğenisini kazanan ZeroSense, ipeğin yumuşaklığını, tüm parlaklığı ve zenginliğiyle evlere taşıyor. Nefes alabilen özeliğiyle de ZeroSense, yaz aylarında evini yeniden dekore etmek isteyenlerin tercihi oluyor.

Türk halı sektörünün ilk uluslararası ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi Belgesine sahip markası Atlantik Halı, son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği ZeroSense ile yaşam alanlarını doğallıkla buluşturmaya devam ediyor.

Mikropolyester ve yüzde 100 pamuk ip kullanarak tasarlanan ZeroSense, pamuksu yapısı sayesinde, yaşam alanlarında sıradanlığa meydan okumanızı sağlıyor. Kullanıcısına ‘sıfır his’ uyandıran ZeroSense, dokuma yapısından ki farklılığıyla da Atlantik Halı’nın tasarıma olan bakış açısını kanıtlıyor. Nefes alabilen özelliğiyle özellikle yaz ayları için uygun olan ZeroSense, hava sirkülasyonu sayesinde de hijyenin manifestosunu yeniden yazıyor.

Atlantik Halı Hakkında: Yüksek kaliteli makine halısı üretiminde Türkiye’nin önde gelen tesislerinden biri olan ATLANTİK İplik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1987 yılında Kayseri’de kurulmuştur. 2013 yılından bu yana Gaziantep’te üretimine devam eden Atlantik Halı, bilgisayar ortamında desen tasarımı, tops elyaftan iplik üretimi, dokuma, bitim ve konfeksiyon olmak üzere tüm üretim aşamalarını kendi entegre üretim tesislerinde gerçekleştiren ATLANTİK Halı, aynı zamanda Türk halı sektörünün ilk uluslararası ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi Belgesine sahip kuruluşudur. Firma, üretiminin %65’ini yedi kıtada 55 ülkeye ihraç etmektedir.

Continue Reading


Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Dekorasyon

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top