Connect with us

Ashley Joy’dan farklı saç tiplerine özel köpük

Güzellik

Ashley Joy’dan farklı saç tiplerine özel köpük


Yenilikçi ürünleriyle farklı ihtiyaçlara hitap eden Ashley Joy, yeni ürün serisinde yer alan saç köpükleriyle saçları şekillendirirken besliyor. Üç farklı saç tipi için farklı özelliklerde geliştirilen saç köpükleri, güneşin olumsuz etkilerine karşı kalkan görevi görüyor.

 

Saç bakım ürünleriyle kadınların bakım ritüellerinin ayrılmaz bir parçası haline gelen Ashley Joy, yeni bir ürün serisi tasarladı. Güneşin ve tuzlu suyun etkisiyle rengi solan, bakımı zorlaşan ve şekil almakta direnen saçlar için geliştirilen saç köpükleri şekillendirmenin yanı sıra, UV koruması sunarak saçların ihtiyaç duyduğu bakımı sağlıyor.

 

Kıvırcık saçlar için Ashley Joy Saç Bakım Köpüğü

Satış fiyatı:  150 ml 34,90 TL

Hindistan cevizi aromasıyla saçlarda hoş bir koku bırakan Ashley Joy Onarıcı ve Şekillendirici Bakım Köpüğü, içeriğindeki bitkisel yağlar ve E vitamini sayesinde saçlarda meydana gelen kırıkları ve güneş ışığı kaynaklı kopmaları önleyerek saç renginin korunmasına yardımcı oluyor. İçeriğinde bulunan aloe vera, soya proteini ve bitki özleri saçlara güç kazandırıyor. Süt proteini sayesinde saçların dayanıklılığını artıran köpük, yıpranmış ve parlaklığını yitirmiş saçların onarılmasını destekliyor.

Düz saçlar için Ashley Joy Saç Bakım Köpüğü                                                                                      Satış fiyatı:  150 ml 34,90 TL                                                                                                                                     Sakız aromasından oluşan kokusuyla keyifli bir kullanım sunan Ashley Joy Onarıcı ve Şekillendirici Bakım Köpüğü, onarım ve şekillendirme işlevlerini aynı anda gerçekleştiriyor. İçeriğindeki E vitamini sayesinde güneş kaynaklı kopmaları engelleyerek saçların renklerini koruyor.  Aloe vera, soya proteini, bitki özleri, süt proteini ve keratin sayesinde saçların parlaklığını koruyan saç köpüğü, elektriklenme problemlerinin önüne geçerek saçlara hacim kazandırıyor.

Tüm saçlar için Ashley Joy Saç Bakım Köpüğü                                                                                      Satış fiyatı: 150 ml 36,90 TL                                                                                                                           Elma kokusuyla baharın canlılığını yansıtan Ashley Joy Saç Bakım Köpüğü, saçlara doğal bir şekil kazandırıyor. İçeriğinde yer alan E vitamini sayesinde saçlarda meydana gelen kırıkları onararak, güneş ışığı kaynaklı kopmaların önüne geçen saç köpüğü, saçın sahip olduğu rengin korunmasına yardımcı oluyor. Ayrıca aloe vera, soya proteini ve bitki özleri sayesinde saçları güçlendiriyor. Süt proteini ile her bir saç telinin dayanıklılığını arttıran saç köpüğü, saçları besleyerek yumuşak bir görünüm kazandırıyor.

Continue Reading

Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Güzellik

To Top