Connect with us

Aromatik yağlarla hamilelik döneminde şişkinlik ve ödemi geride bırakın

Genel

Aromatik yağlarla hamilelik döneminde şişkinlik ve ödemi geride bırakınAnne adayları hamilelikle birlikte hayatlarının hem zorlu hem de keyifli dönemlerinden birine giriş yapıyor. Bu dönemdeki zorlukları minimize ederek anne adayının daha keyifli bir hamilelik geçirmesini hedefleyen Qualitasspa, bünyesindeki uzmanlar tarafından yapılan özel hamile masajıyla sektördeki farkını ortaya koyuyor.

Wyndham Grand İstanbul Levent’te bulunan Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi, anne adaylarının sorunlarını azaltmaya yönelik hamile masajıyla gebeliğin beraberinde getirdiği sorunlara bir çözüm önerisi sunuyor.

Wyndham Grand İstanbul Levent’te bulunan Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi, anne adaylarının şişkinlik ve ödem problemini aromatik yağlar ve uzman eller aracılığıyla minimize etmeyi hedefleyen hamile masajını sunuyor. Çok talep gören bu masaj, özel hamile masajı yatağı sayesinde çok daha rahat ve pratik olarak profesyoneller tarafından sağlanıyor. Yurt içinde MEB tarafından onaylı 608 saatlik masaj sertifikasına ya da uluslararası alanda verilen masaj sertifikalarına sahip uzmanlar tarafından yapılan masaj, gerginleşen kasları yumuşatarak anne adayının bedenini rahatlatıyor. Ortalama 50 dakika süren örfelaj ağırlıklı masaj, anne adayının seçtiği lavanta gibi aromatik yağlarla yapılara masajın daha da etkili olmasını sağlıyor.

Uzmanlar tarafından hamile masajının ilk 2 ve son ay dışındaki dönemlerde yaptırılması öneriliyor. Qualitasspa, bu masajdan yararlanmak isteyen tüm anne adaylarını Wyndham Grand İstanbul Levent’ e davet ediyor.

Continue Reading


Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Genel

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top