Connect with us

Güzellik

Arap Parfümü


Umman Sultanlığı’ndan çıkma, kokularıyla ve konumuyla saygın bir duruşu olan Amouage parfüm markası n11.com’da satışa sunuluyor.

Umman devletinin resmi parfümü olarak bilinen, ‘The Gift Of Kings’ ibaresiyle fiyat ve kalite performansını ortaya koyan lüks marka Amouage, n11.com’da satışa sunuluyor. 25. yıl anısına çıkarttığı imza kokuları Jubilation XXV, Lyric, Epic, Memoir, Interlude, Dia, Reflection, Honour, Gold ve Ciel n11.com’da.

Tatlımsı baharatlı kış kokuların kralı olarak nitelendirilen Jubilation XXV, kırmızı meyveler, tütsü ve odunsu bir aromayla açılıyor. Baharatların üzerinde dolanan reçineli odunsu kokular sürpriz katarken, orta notalarda hissedilen gül parfüme şölen ekliyor. Katmanlı, gizemli ve lüks olarak betimlenebilecek Jubilation XXV, markanın en kült kokuları arasında yerini alıyor. Ağır ancak etkin kokusuyla dikkat çeken Interlude ise, tütsü parfüm sınıfındaki iddiasıyla ses getiriyor. Oryantal tütsü koku severlere hitap eden parfüm, güçlü acı ve karakterli olarak nitelendiriliyor. İçinde tütsü barındırmayan ve diğer Amouage kokularına göre büyük farklılık gösteren farklı ve seksi koku Reflection ise, yasemin, neroli ve sandal ağacının modern bir yorumu olarak ön plana çıkıyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Güzellik

To Top