Connect with us

ARAÇ TEMİZLERKEN YARDIMCINIZ BLACK+DECKER!

Teknoloji

ARAÇ TEMİZLERKEN YARDIMCINIZ BLACK+DECKER!


BLACK+DECKER’ın yüksek performanslı araç süpürgeleri, birbirinden farklı özellikleriyle araçların iç temizliğini yapmayı kolaylaştırıyor ve daha zevkli hale getiriyor.

 

Birçok farklı amaca yönelik olarak geliştirdiği el aletleriyle kullanıcılarının işini kolaylaştırmayı amaçlayan, dünyanın lider el aleti ve aksesuar üreticilerinden BLACK+DECKER; kaliteli araç süpürgeleri ile bir kez daha uzmanlığını gözler önüne seriyor.

BLACK+DECKER, araç temizliğini çok daha pratik ve hızlı yapmayı sağlayan süpürgeleri ile zamandan tasarruf edilmesine yardımcı oluyor. Ergonomik tasarım sayesinde konforlu kullanım sunan süpürgeler ile araç temizlemek aynı zamanda eğlenceye dönüşüyor.

NVB12AV, NVB12AVA, PV1200AV, PD1200AV ve ADV1200 kodlu 5 farklı modeliyle aracınızı temizlemenizi kolaylaştıran BLACK+DECKER araç süpürgeleri, güçlü motor teknolojisi, hazne kapasitesi, yüksek emiş gücü ve farklı özelliklere sahip uçları ile geniş veya dar alan fark etmeksizin her yere ulaşarak mükemmel temizlik sağlıyor. Kolay hazne boşaltma özelliği sayesinde eller kirlenmeden çöplerin boşaltılmasını sağlıyor. Siklon hareketi bulunan modeller; kiri döndürüp filtreden uzaklaştırarak çekiş gücünün azalmasını engelliyor.

Araç içinde birçok yere ulaşmayı sağlayan 5 metre uzunluğunda kabloları ve araç çakmak girişine uygun tasarımlarıyla esnek kullanma imkânı sunabilen bu süpürgelerin kabloları, kullanım sonrası gövdede kolaylıkla toplanıyor. Esnek hortumları ve fırçalarıyla dar ve ulaşılması zor yerleri temizlerken, geniş ağızlı emme ucuyla büyük çöpleri de kolay şekilde toplayabiliyor. Size ise temiz aracınızın keyfini çıkarmak kalıyor.

Daha detaylı bilgi almak için https://www.facebook.com/BlackandDeckerTurkiye/ ‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Continue Reading

Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Teknoloji

Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top