Annenize tasarım, rahat ve şık kombinler için “Zühre” hediye edin

Anneler Günü’nde, annenize en mutlu anlarında sizi hatırlayacağı kıyafetler hediye edebilirsiniz. Zühre, pardesüleri, eşarp ve çanta modellerinden oluşturacağınız kombinlerle annenizi bu yılın en şık annesi yapabilirsiniz. Yenilikçi tasarımlara ve...

Anneler Günü’nde, annenize en mutlu anlarında sizi hatırlayacağı kıyafetler hediye edebilirsiniz. Zühre, pardesüleri, eşarp ve çanta modellerinden oluşturacağınız kombinlerle annenizi bu yılın en şık annesi yapabilirsiniz. Yenilikçi tasarımlara ve modern kesimlere sahip ürünleri ile Zühre, Anneler Günü’nde, sevdikleriniz için anlamlı ve kullanışlı bir hediye alternatifi oluyor.

Modern tasarımlarla 2017 ilkbahar – yaz pardesü koleksiyonunda farklı renklerdeki modelleri ile öne çıkan Zühre, Anneler Günü’nde, annenize her farklı kombinde sizi hatırlayacağı şık seçenekler sunuyor.

Zühre’ninkadınların her anına eşlik eden pardesü, eşarp ve çanta portföyündeki ürünler arasından mutlaka annenizin zevkine göre bir ürün bulacaksınız. Zühre’nin ürün portföyündeki pelerin modellerle bahar rüzgarlarında annenize sıcak bir gün hediye edebilirsiniz. Günlük kullanıma uygun rahat stile, süet sporluğundan, deri şıklığına kadar aradığınız pek çok farklı model ile sevdiklerinizin zevkine uygun hediyeyi rahatlıkla seçebilirsiniz.

Yeni sezon ürünlerde gök mavisi, yeşil, krem ve eflatun gibi tonları ön plana çıkaran Zühre, Farklı yaş gruplarına ve farklı vücut şekillerine uygun modeller sunan Zühre’nin koleksiyonuna ürünlerde gök mavisi, yeşil, krem ve eflatun gibi tonlar hakim.. Zühre’de, her sezonun kurtarıcı parçalarından biri olan pardesüler şık görünümleri, rahatlığı ve her parçayla kolayca kombinlenebilme özellikleriyle öne çıkıyor.

Detaylı bilgi için http://www.zuhre.com.tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Kategoriler
Genel

Dikkat Çeken Haberler