Acar Basım’dan baskı kalitesinde devrim


Acar Basım, baskı ve hizmet kalitesini bir üst segmente taşıdı. Bünyesinde bulunan Heidelberg LE-UV makine ile Acar Basım, hem sektöre hem de hizmetten faydalanan müşterilerine üst düzey bir baskı kalitesi sunuyor

Baskı sektörünün önde gelen firmalarından Acar Basım, LE-UV makine ile çok sayıda materyale baskı yaparken kaliteyi de bir üst seviyeye taşıyor. Günümüzde ofset teknolojisi olarak en üst düzeyde bir makineyi bünyesine katan Acar Basım, bu yatırımla Heidelberg markasını da ilk kez Türkiye’ye getiren firma.

Baskı kalitesi ve çeşitliliği üst seviyede
Acar Basım bünyesindeki Heidelberg LE UV baskı makinesi, 1mm’ye kadar; aydınger kağıt, termo suni deri, cilt bezi, metalize kağıtlar, PP plastik gibi işlenmesi zor materyallere yüksek çözünürlüklü işlem gerçekleştirebiliyor. Kuruma işlemini tamamen ortadan kaldıran makine, boyanın kağıt tarafından emilmesine fırsat vermeyerek işlemde hata payını minimuma indiriyor. Üretim hızına da etki eden bu özellik sayesinde en kaliteli işler hızlı bir şekilde tamamlanıyor.

Diğer HUV baskı makinelerine oranla daha az elektrik harcayarak enerji tasarrufu yapan Heidelberg LE-UV’un bir diğer özelliği, kullandığı boyaların herhangi bir boya kokusu bırakmaması ve sağlığa daha elverişli olması. Acar Basım işlevsel LE UV makinenin tüm özelliklerini çeşitli Ar-Ge çalışmaları için de kullanabiliyor. Müşterilerinden aldığı destek ve kuvvetle hizmet kalitesini artırarak genişleten Acar Basım, yeni makine yatırımıyla sektörde de fark yaratıyor.

Previous Kış aylarında hassas ciltlere özel yoğun nemlendirme
Next Tasarımlar Acar’da hayat buluyor