2016-17 Freddy Kış Koleksiyonu


İtalyan spor moda markası Freddy, 2016-17 Kış Koleksiyonu hazırlıklarını tamamladı. Koleksiyon, “atletik” ve “rahatlık” sözcüklerinin birleşimi olan “Athleisure” adını taşıyor ve teknolojiyle şıklığı bir arada yansıtıyor.

Dünyaca tanınmış İtalyan spor moda markası Freddy, Athleisure adını verdiği 2016-17 Kış Koleksiyonu için hazırlıklarını tamamladı. “Atletik” ve “rahatlık” sözcüklerinin birleşiminden oluşan Athleisure koleksiyonunda teknoloji ve şıklık bir araya geliyor.

Hayat her geçen gün bizden daha fazlasını talep ederken, Freddy de bu taleplere yetişmemizi sağlayacak rahatlık, konfor ve enerjiyi, göz alıcı tasarımlara sahip spor kıyafet koleksiyonuyla tüketiciye sunmayı amaçlıyor.

Koleksiyonda yer alan ACTIVE DANCE serisi ürünlerin esin kaynağı, adından da anlaşılabileceği gibi dans. Freddy, en katı spor disiplinlerinden birinin belli başlı prensiplerini ACTIVE DANCE serisinde, modanın son trendleri doğrultusunda yeni bir anlayışla ele alıyor. Çok amaçlı ürünlerden oluşan seride genelde doğrusal çizgiler hakim. Kumaş olarak D.I.W.O.® ve Nylon D.I.W.O.® KULLANILDI. Bu kumaşlar, kendini rahat hissederken tarzından da ödün vermek istemeyen sportif ve dinamik kadınların beklentilerine en iyi şekilde karşılık veriyor.

2016-17 Kış Koleksiyonu içinde SEAMLESS serisi de dikkat çekiyor. Bu inovatif kumaş, sahip olduğu esneklik özelliğiyle hem vücudun hatlarına uyum sağlıyor hem de hareket esnekliği kazandırıyor. Leotard, tozluk, badi ve tayt gibi artık klasikleşmiş ürünlerin yer aldığı SEAMLESS serisinde yine bir başka klasik olan tül etekleri de bulmak mümkün.

Sutyenler, 2016-17 Kış Koleksiyonu içerisinde özel bir yere sahip. Hatta bu doğrultuda BRA PROJECT adı verilen bir konsept de geliştirildi. Kadınların spor yaparken giydiği, olmazsa olmaz unsurlardan biri olan sutyen için Freddy bünyesinde özel bir ekip kuruldu. Sutyeni tamamlayan tişört ve şortlar üzerinde de çalışan özel tasarım ekibi, tüm seti birbiriyle uyumlu renk ve desenlerle oluşturuyor. Desen olaraksa kamuflaj ve hayvanlar aleminden seçilmiş göz alıcı desenler kullanılıyor.

Cep projesi PANT SPOOK, bu seriyi seriyi tamamlıyor. Geçen sezon Felix cepli ceketlerin başarısından sonra bu yılın gözdesi cepli pantolonlar olacak. D.I.W.O.® kumaşının fırçalanmış açık renkleriyle hazırlanan pantolonlarda ikişer cep bulunuyor. Cepleri katlayıp arka taraftaki fermuarlı cebin içine koymak mümkün.

Geçen sezon çok tutulan D.I.W.O.® Curve modeli sweatshirt’ler bu yıl, soğuk kış günleri düşünülerek daha fazla renk ve desenle tüketicilerin beğenisine sunulacak. Bunlar arasında gri ve yeşil renkli, kamuflaj desenli iki model de bulunuyor. Bu seriye eklenen iki yeni ürün, seriyi tamamlıyor. Bunların ilki olan ve Curve Parka adı verilen ürünün dış tarafında su geçirmez kumaş, iç taraftaysa ince bir kürk bulunuyor. Diğer yeni ürünse Curve Bomber adını taşıyor. Bu kapitone ceketin iç kısmında şişme mont desenleri kullanıldı.

Tüm bu modellerin esin kaynağıysa Curved Zip modeli. Patenti yakın bir tarihte Freddy tarafından alınan Curved Zip, tasarım ve yüksek kaliteyi birleştiren bir konsepte sahip. Giyilmesi kadar iç ceplerine ulaşmasının kolaylığı bu modeli diğerlerinden farklı kılıyor.

2016-17 Kış Koleksiyonu içerisinde yer alan temel parçalardan biriyse 3PROballerina adı verilen ve üç sezondur son derece gözde olan, inovatif ve bir hayli feminen çizgilere sahip, dinamik, rahatlığı ve şıklığı aynı anda isteyen kadınlara hitap eden ayakkabı modeli. Ayağın terlemesini önleyen D.I.W.O.® kumaşla güçlendirilen 3PROballerina, PILE modeliyle de farklı beğenilere hitap ediyor. 3 ve 6 santimetre yüksekliğinde topuklarla üretilen bu iki model, soğuk kış günlerinde ayakları sıcacık sarıp sarmalıyor. Ayakkabıları tamamlayan aksesuarlar da unutulmadı. D.I.W.O.® BAG, D.I.W.O.® BAGXS, D.I.W.O.® BACKPACK VE D.I.W.O.® CAP ürünleriyle harika kombinler oluşturabilirsiniz.

Ayakkabı ürünleri, Freddy’nin çok önemsediği bir tasarım projesi sayesinde giderek büyüyor. Projenin anahtar sözcükleri hafiflik, konfor ve dayanıklılık. 3PRO STUDIO işte böyle doğdu. Markanın geçmişiyle özdeşleşmiş bir modelin yeniden yorumlanmasıyla ortaya çıkan ve topuğu üç bölmeden oluşan bu ayakkabı da D.I.W.O.® kumaşından üretiliyor.

Freddy’nin bütün koleksiyonlarında yer alan en önemli parçalardan biri de WR.UP® taytlar. 2016-17 Kış Koleksiyonu’nda WR.UP® taytlarda ışıltılı ve perçinli modellerin yanı sıra kamuflaj, hayvan kürkü ve çiçek desenli modeller göreceğiz. WR.UP® taytlarda kumaş olarak D.I.W.O.® ve D.I.W.O.® PRO kullanılarak parlak bir görünüm elde ediliyor. Ayrıca denim ve diğer bazı kumaşlara da yer veriliyor.

WR.UP® SNOW, kışın dışarıda vakit geçirmeyi seven kadınlar için tasarlandı. Siyah, beyaz, leopar, kamuflaj ve çiçek desenli olarak dört ayrı modelde satışa sunulacak. WR.UP® HORSE, ata binmeyi sevenler için, Swarovski detaylarla göz alıcı bir güzelliğe bürünmüş üç model olarak mağazalardaki yerini alacak. Üretiminde D.I.W.O.® ve D.I.W.O.® PRO kullanılan bu taytlarda ayrıca Emana® teknolojisi sayesinde %100 beyaz renkte olmasını mümkün kıldı. TEE WR.UP® adıyla tasarlanan tişörtler, vücudun biçimini alan silikon bir dokuya sahip. Bu da karın ve kalçanın biçimlendirilmesini sağlıyor. WR.UP® PALAZZO, anne adaylarına hitap eden WR.UP® MATERNITY, vücudu sıkmadan saran WR.UP® SKINNY ve WR.UP® SALOPETTE de bu kategorideki diğer ürün çeşitleri olarak öne çıkıyor.

Freddy, önümüzdeki kış sunacağı SUPERFIT tayt modelleriyle de adından çok bahsettirecek. Her türlü sportif faaliyete uygun, çeşitli uzunluklarda üretilen bu çok kaliteli taytlar, kalçalar üzerinde yumuşak ve mükemmel bir biçimlendirme özelliğine sahip. Çok geniş bir renk seçeneğiyle sunulan bu taytlar, hayvan kürklerinden tropikal çizgilere çeşitli desenlerle üretiliyor. Bu kategoriye yeni eklenen SUPERFIT FAUX LEATHER modelinde suni deri kullanılıyor. Özel tekniklerle deri efekti verilen taytlar, jarse kumaşla da destekleniyor. Gerçek Swarovski taşlar kullanılarak yaratılan detaylar, ürüne göz alıcılık katıyor.

Previous Çocuğunuzu Beslerken Mevsimlere Dikkat Edin
Next Superdry Cevahir AVM Mağazası